D38999/26ZD15PN-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26ZD15PN-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26ZD15PN-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26ZD15PN-LC
Številka dela D38999/26ZD15PN-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list D38999/26ZD15PN-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AAD38999/26ZD15PN-LC
D3899926ZD15PNLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp