D38999/26ZD15SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26ZD15SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Podatkovni listi:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26ZD15SA-LC
Številka dela D38999/26ZD15SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1078 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-33499 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (1), 20 (14) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26ZD15SB-LC
D38999/26ZD15SB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Na zalogi: 4362 pcs
Prenesi: D38999/26ZD15SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26ZD15SA
D38999/26ZD15SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1099 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26ZD15SB
D38999/26ZD15SB
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26ZD15SB.pdf
D38999/26ZD15SA-LC
D38999/26ZD15SA-LC
Prenesi: D38999/26ZD15SA-LC.pdf
D38999/26ZD15SC
D38999/26ZD15SC
Prenesi: D38999/26ZD15SC.pdf
D38999/26ZD15PN-LC
D38999/26ZD15PN-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Prenesi: