D38999/26ZD15PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26ZD15PN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Podatkovni listi:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26ZD15PN-LC
Številka dela D38999/26ZD15PN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1569 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-33497 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (1), 20 (14) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26ZD15SA-LC
D38999/26ZD15SA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE