MS3476W20-41AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W20-41AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W20-41AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W20-41AW
Številka dela MS3476W20-41AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2269 pcs Podatkovni list MS3476W20-41AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W20-41AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)