MS3476W20-41B
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W20-41B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W20-41B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W20-41B
Številka dela MS3476W20-41B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2495 pcs Podatkovni list MS3476W20-41B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W20-41B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W20-41B
MS3476W20-41B
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2614 pcs
Prenesi: MS3476W20-41B.pdf
RFQ
MS3476W20-41A
MS3476W20-41A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2089 pcs
Prenesi: MS3476W20-41A.pdf
RFQ
MS3476W20-41BW
MS3476W20-41BW
Prenesi: MS3476W20-41BW.pdf
MS3476W20-41BW
MS3476W20-41BW
Prenesi: MS3476W20-41BW.pdf
MS3476W20-39SZ
MS3476W20-39SZ
Opis: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3476W20-39SZ.pdf
MS3476W20-41BX
MS3476W20-41BX
Prenesi: MS3476W20-41BX.pdf
MS3476W20-41AY
MS3476W20-41AY
Prenesi: MS3476W20-41AY.pdf
MS3476W20-41AX
MS3476W20-41AX
Prenesi: MS3476W20-41AX.pdf
MS3476W20-41BX
MS3476W20-41BX
Prenesi: MS3476W20-41BX.pdf
MS3476W20-41AW
MS3476W20-41AW
Prenesi: MS3476W20-41AW.pdf
MS3476W20-39SZ-LC
MS3476W20-39SZ-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Prenesi: MS3476W20-39SZ-LC.pdf
MS3476W20-41BY
MS3476W20-41BY
Prenesi: MS3476W20-41BY.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika