MS3476W20-41BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W20-41BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W20-41BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W20-41BW
Številka dela MS3476W20-41BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2666 pcs Podatkovni list MS3476W20-41BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W20-41BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W20-41AX
MS3476W20-41AX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 2074 pcs
Prenesi: MS3476W20-41AX.pdf
RFQ
MS3476W20-41BY
MS3476W20-41BY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 3250 pcs
Prenesi: MS3476W20-41BY.pdf
RFQ
MS3476W20-41B
MS3476W20-41B
Prenesi: MS3476W20-41B.pdf
MS3476W20-41AY
MS3476W20-41AY
Prenesi: MS3476W20-41AY.pdf
MS3476W20-41BX
MS3476W20-41BX
Prenesi: MS3476W20-41BX.pdf
Prenesi: MS3476W20-41B.pdf
Prenesi: MS3476W20-41BY.pdf
MS3476W20-41BW
MS3476W20-41BW