D222K33Y5PL65K5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D222K33Y5PL65K5R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL
Podatkovni listi: 1.D222K33Y5PL65K5R.pdf2.D222K33Y5PL65K5R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D222K33Y5PL65K5R
Številka dela D222K33Y5PL65K5R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 779101 pcs Podatkovni list 1.D222K33Y5PL65K5R.pdf2.D222K33Y5PL65K5R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 500V
Toleranca 2200pF Debelina (maks.) Y5P (B)
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca D222K33Y5PL65K5R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads - Kinked
Razširjen opis 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL