D222K33Y5PL63L0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D222K33Y5PL63L0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D222K33Y5PL63L0
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL
Podatkovni listi: D222K33Y5PL63L0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D222K33Y5PL63L0
Številka dela D222K33Y5PL63L0 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4458 pcs Podatkovni list D222K33Y5PL63L0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5P (B)
Velikost / dimenzija 0.348" Dia (8.83mm) Serija D