D222K33Y5PL63L0R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D222K33Y5PL63L0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D222K33Y5PL63L0R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL
Podatkovni listi: 1.D222K33Y5PL63L0R.pdf2.D222K33Y5PL63L0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D222K33Y5PL63L0R
Številka dela D222K33Y5PL63L0R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 788742 pcs Podatkovni list 1.D222K33Y5PL63L0R.pdf2.D222K33Y5PL63L0R.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5P (B)
Velikost / dimenzija 0.348" Dia (8.83mm) Serija D
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 1458PH
delovna temperatura -30°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.375" (9.52mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Zmogljivost 2200pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D222K33Y5PL63L0
D222K33Y5PL63L0
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 2200PF 500V Y5P RADIAL