RLP73K3AR91JTE
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RLP73K3AR91JTE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLP73K3AR91JTE
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 0.91 OHM 5% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RLP73K3AR91JTE.pdf2.RLP73K3AR91JTE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLP73K3AR91JTE
Številka dela RLP73K3AR91JTE Proizvajalec TE Connectivity Passive Product
Opis RES SMD 0.91 OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 754952 pcs Podatkovni list 1.RLP73K3AR91JTE.pdf2.RLP73K3AR91JTE.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Serija RL73, CGS
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Druga imena 4-2176058-8
A109914TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RLP73K3AR91JTE Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Current Sense FIFO's 2
Razširjen opis 0.91 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 0.91 OHM 5% 2W 2512 Premaz, tip ohišja Thick Film