YK4412603000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YK4412603000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.374"
Podatkovni listi: YK4412603000G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3024 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YK4412603000G
Številka dela YK4412603000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.374" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28558 pcs Podatkovni list YK4412603000G.pdf
Žični merilnik 10-22 AWG Voltage Rating 300V
Zgornja prekinitev Screws with Captive Plate Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija YK441 Višina tona 0.374" (9.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena YK44126030J0G
YK44126030J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število vnosov žic 26
Število vrstic 1 Število vezij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Thermoplastic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 26 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Trenutna ocena 30A