YK4412903000G
pregled izdelka
Številka dela: YK4412903000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.374"
Podatkovni listi: YK4412903000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YK4412903000G
Številka dela YK4412903000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.374" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27352 pcs Podatkovni list YK4412903000G.pdf
Žični merilnik 10-22 AWG Voltage Rating 300V
Zgornja prekinitev Screws with Captive Plate Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija YK441 Višina tona 0.374" (9.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena YK44129030J0G
YK44129030J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število vnosov žic 29
Število vrstic 1 Število vezij 29
natančen opis 29 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Trenutna ocena 30A