YK4413003000G
pregled izdelka
Številka dela: YK4413003000G
Proizvajalec / znamka: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis izdelka CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.374"
Podatkovni listi: YK4413003000G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YK4413003000G
Številka dela YK4413003000G Proizvajalec Anytek (Amphenol Anytek)
Opis CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.374" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27283 pcs Podatkovni list YK4413003000G.pdf
Žični merilnik 10-22 AWG Voltage Rating 300V
Zgornja prekinitev Screws with Captive Plate Terminalski vijačni material Steel
Končni vijak za konec Zinc Vrsta priključnega bloka Barrier Block
Serija YK441 Višina tona 0.374" (9.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena YK44130030J0G
YK44130030J0G-ND
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število vnosov žic 30
Število vrstic 1 Število vezij 30
natančen opis 30 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate Trenutna ocena 30A