ERM15A72
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM15A72
Proizvajalec / znamka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi: ERM15A72.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM15A72
Številka dela ERM15A72 Proizvajalec Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1206 pcs Podatkovni list ERM15A72.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 101V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija ERM75 Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 43V - 101V Input Tok - izhod (maks.) 15A
Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ERM18103BC-3-RY
ERM18103BC-3-RY
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED ASSY 0.810" 3MM R/Y WHT DIFF
Na zalogi: 99544 pcs
Prenesi: ERM18103BC-3-RY.pdf
RFQ
ERM15A110
ERM15A110
Proizvajalci: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W
Na zalogi: 1029 pcs
Prenesi: ERM15A110.pdf
RFQ
ERM15A72-HS
ERM15A72-HS
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W