ERM18103BC-3
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM18103BC-3
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED ASSY 0.810" 3MM R/G WHT DIFF
Podatkovni listi: ERM18103BC-3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM18103BC-3
Številka dela ERM18103BC-3 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED ASSY 0.810" 3MM R/G WHT DIFF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116008 pcs Podatkovni list ERM18103BC-3.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm, 635nm Voltage Rating 2.2V Green, 2V Red
Kotni kot 40° Serija ERM1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 35mcd Green, 35mcd Red
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Tip objektiva Diffused, White
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm, T-1 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis LED Circuit Board Indicator Single Green, Red Diffused, White 2.2V Green, 2V Red 30mA Green, 30mA Red Round with Domed Top, 3mm, T-1 Tok 30mA Green, 30mA Red