ERM18755BC3RY28
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM18755BC3RY28
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED ASSY 0.875" 5MM R/Y WHT DIFF
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM18755BC3RY28
Številka dela ERM18755BC3RY28 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED ASSY 0.875" 5MM R/Y WHT DIFF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97464 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - vrh 590nm, 625nm Voltage Rating 2V Red, 2V Yellow
Kotni kot 40° Serija ERM1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 35mcd Red, 30mcd Yellow
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Tip objektiva Diffused, White
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis LED Circuit Board Indicator Single Red, Yellow Diffused, White 2V Red, 2V Yellow 30mA Red, 30mA Yellow Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Tok 30mA Red, 30mA Yellow