BACC45FT18-31S6H
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18-31S6H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: 1.BACC45FT18-31S6H.pdf2.BACC45FT18-31S6H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18-31S6H
Številka dela BACC45FT18-31S6H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2542 pcs Podatkovni list 1.BACC45FT18-31S6H.pdf2.BACC45FT18-31S6H.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-31
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT18-31S6H Usmerjenost 6
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Premer spojne gredi 1.375" (34.93mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Power Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT18-31S6
BACC45FT18-31S6
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1333 pcs
Prenesi: BACC45FT18-31S6.pdf
RFQ
BACC45FT18-31S7H
BACC45FT18-31S7H
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Na zalogi: 2707 pcs
Prenesi: BACC45FT18-31S7H.pdf
RFQ
BACC45FT18-31S9
BACC45FT18-31S9
Proizvajalci: Cinch Connectivity Solutions
Prenesi:
BACC45FT18-31S
BACC45FT18-31S