BACC45FT18-31S8H
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18-31S8H
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: 1.BACC45FT18-31S8H.pdf2.BACC45FT18-31S8H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18-31S8H
Številka dela BACC45FT18-31S8H Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2869 pcs Podatkovni list 1.BACC45FT18-31S8H.pdf2.BACC45FT18-31S8H.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-31
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC45 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC45FT18-31S8H Usmerjenost 8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Premer spojne gredi 1.375" (34.93mm) Vrsta kontakta Crimp