BACC45FT18-31S7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18-31S7
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18-31S7
Številka dela BACC45FT18-31S7 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1374 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Status Bulk Druga imena CBACC45FT18-31S7
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BACC45FT18-31S7 Velik premer dobavljen 18-31
Lastnosti - Razširjen opis 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -