MPC3GDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPC3GDW12.0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC3GDW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V
Podatkovni listi: MPC3GDW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC3GDW12.0
Številka dela MPC3GDW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54959 pcs Podatkovni list MPC3GDW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm Napetost 2.1V
Kotni kot 35° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Druga imena 492-1548
MPC3GDW120
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 25mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1) Barva objektiva Green
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green Diffused 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPC3GTW12.0
MPC3GTW12.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Na zalogi: 45492 pcs
Prenesi: MPC3GTW12.0.pdf
RFQ
MPC3GDL
MPC3GDL
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF
Na zalogi: 61743 pcs
Prenesi: MPC3GDL.pdf
RFQ
MPC3GDW6.0
MPC3GDW6.0
Opis: LED ASSY PNL 3MM GRN GRN DIFF 6"
Prenesi: MPC3GDW6.0.pdf
MPC3BWT
MPC3BWT
Opis: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Prenesi: MPC3BWT.pdf
MPC3GC
MPC3GC
Opis: PNL MNT W/ WIRE 568NM 10MCD GRN
Prenesi: MPC3GC.pdf
MPC3HC
MPC3HC
Opis: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
Prenesi: MPC3HC.pdf
MPC3GD
MPC3GD
Opis: LED ASSY PNL 3MM GRN DIFF 565NM
Prenesi: MPC3GD.pdf
MPC3BWTW12.0
MPC3BWTW12.0
Opis: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Prenesi: MPC3BWTW12.0.pdf
MPC3HD
MPC3HD
Opis: PNL MNT W/ WIRE 625NM 30MCD RED
Prenesi: MPC3HD.pdf
MPC3GT
MPC3GT
Opis: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Prenesi: MPC3GT.pdf
MPC3HCW12.0
MPC3HCW12.0
Opis: LED PANEL INDICATOR RED 2V