MPC3GTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC3GTW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Podatkovni listi: MPC3GTW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC3GTW12.0
Številka dela MPC3GTW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45492 pcs Podatkovni list MPC3GTW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm Napetost 2.1V
Kotni kot 20° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Green Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Green Clear 20° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPC3HDW12.0
MPC3HDW12.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Na zalogi: 44796 pcs
Prenesi: MPC3HDW12.0.pdf
RFQ
MPC3GT
MPC3GT
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Na zalogi: 59841 pcs
Prenesi: MPC3GT.pdf
RFQ
MPC3GDL
MPC3GDL
Opis: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF