MPC3HCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC3HCW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR RED 2V
Podatkovni listi: MPC3HCW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC3HCW12.0
Številka dela MPC3HCW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR RED 2V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41442 pcs Podatkovni list MPC3HCW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 625nm Napetost 2V
Kotni kot 20° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 50mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Red Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Red Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPC3GTW12.0
MPC3GTW12.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Na zalogi: 45492 pcs
Prenesi: MPC3GTW12.0.pdf
RFQ
MPC3GDL
MPC3GDL
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF
Na zalogi: 61743 pcs
Prenesi: MPC3GDL.pdf
RFQ
MPC3HDL
MPC3HDL
Opis: IND METAL PNL 3MM HD RED DIFF
Prenesi: MPC3HDL.pdf
MPC3HC
MPC3HC
Opis: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
Prenesi: MPC3HC.pdf
MPC3HD12V
MPC3HD12V
Opis: IND METAL PNL 3MM HD RD DIFF 12V
Prenesi: MPC3HD12V.pdf
MPC3HDW6.0
MPC3HDW6.0
Opis: LED ASSY PNL 3MM HER DIFF 6"
Prenesi: MPC3HDW6.0.pdf
MPC3HD
MPC3HD
Opis: PNL MNT W/ WIRE 625NM 30MCD RED
Prenesi: MPC3HD.pdf
MPC3HDW12.0
MPC3HDW12.0
Opis: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Prenesi: MPC3HDW12.0.pdf
MPC3GDW6.0
MPC3GDW6.0
Opis: LED ASSY PNL 3MM GRN GRN DIFF 6"
Prenesi: MPC3GDW6.0.pdf
MPC3HT
MPC3HT
Prenesi: MPC3HT.pdf
MPC3GDW12.0
MPC3GDW12.0
Opis: LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V
Prenesi: MPC3GDW12.0.pdf
MPC3GT
MPC3GT
Opis: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Prenesi: MPC3GT.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika