2300HT-330-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-330-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-330-H
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 33UH 13.6A 15 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-330-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-330-H
Številka dela 2300HT-330-H Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 33UH 13.6A 15 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5674 pcs Podatkovni list 2300HT-330-H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia (32.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M1316 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Shielded Toroidal Inductor 13.6A 15 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Trenutna ocena 13.6A Tok - nasičenost -