2300HT-331-H-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-331-H-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-331-H-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-331-H-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-331-H-RC
Številka dela 2300HT-331-H-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40831 pcs Podatkovni list 2300HT-331-H-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia (32.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 2300HT331HRC
M8932
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 4.9A