2300HT-330-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-330-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-330-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 33UH 13.6A 15 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-330-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-330-V
Številka dela 2300HT-330-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 33UH 13.6A 15 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4643 pcs Podatkovni list 2300HT-330-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Shielded Toroidal Inductor 13.6A 15 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max Trenutna ocena 13.6A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2300HT-330-V-RC
2300HT-330-V-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 33UH 13.6A 15 MOHM TH