2300HT-331-V-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-331-V-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-331-V-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-331-V-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-331-V-RC
Številka dela 2300HT-331-V-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25730 pcs Podatkovni list 2300HT-331-V-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 4.9A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2300HT-331-V
2300HT-331-V
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 4.9A 100 MOHM TH