CGA0805MLA-26221E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA0805MLA-26221E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA0805MLA-26221E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 33.5V 80A 0805
Podatkovni listi: 1.CGA0805MLA-26221E.pdf2.CGA0805MLA-26221E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA0805MLA-26221E
Številka dela CGA0805MLA-26221E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 33.5V 80A 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162055 pcs Podatkovni list 1.CGA0805MLA-26221E.pdf2.CGA0805MLA-26221E.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 33.5V Napetost Varistorja (Min) 29.7V
Napetost Varistorja (Max) 37.3V Serija ChipGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 26V Največji AC volt 20V
Energija 0.40J natančen opis 33.5V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Tok - napetost 80A Zmogljivost @ Pogostost 220pF @ 1kHz