MOV-10D201K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-10D201K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-10D201K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: MOV-10D201K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-10D201K
Številka dela MOV-10D201K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 867270 pcs Podatkovni list MOV-10D201K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 185V
Napetost Varistorja (Max) 225V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena MOV10D201K delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 30J
natančen opis 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 500pF @ 1kHz