MOV-10D221K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-10D221K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-10D221K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: MOV-10D221K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-10D221K
Številka dela MOV-10D221K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 846672 pcs Podatkovni list MOV-10D221K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 180V Največji AC volt 140V
Energija 32J natančen opis 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 450pF @ 1kHz