MOV-10D220KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-10D220KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-10D220KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Podatkovni listi: MOV-10D220KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-10D220KTR
Številka dela MOV-10D220KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 22V 500A DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 496053 pcs Podatkovni list MOV-10D220KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 22V Napetost Varistorja (Min) 20V
Napetost Varistorja (Max) 24V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Energija 2.5J natančen opis 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 4250pF @ 1kHz