MOV-10D271KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-10D271KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-10D271KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: MOV-10D271KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-10D271KTR
Številka dela MOV-10D271KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 997578 pcs Podatkovni list MOV-10D271KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 270V Napetost Varistorja (Min) 243V
Napetost Varistorja (Max) 297V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena MOV-10D271KTR-ND
MOV-10D271KTRTR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 40J
natančen opis 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 370pF @ 1kHz