MOV-10D330K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-10D330K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-10D330K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Podatkovni listi: MOV-10D330K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-10D330K
Številka dela MOV-10D330K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 33V 500A DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 552546 pcs Podatkovni list MOV-10D330K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 33V Napetost Varistorja (Min) 30V
Napetost Varistorja (Max) 36V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 26V Največji AC volt 20V
Energija 4.0J natančen opis 33V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 3000pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-10D271KTR
MOV-10D271KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 997578 pcs
Prenesi: MOV-10D271KTR.pdf
RFQ
MOV-10D390K
MOV-10D390K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Na zalogi: 635688 pcs
Prenesi: MOV-10D390K.pdf
RFQ
MOV-10D330KTR
MOV-10D330KTR
Opis: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM