MOV-10D301KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-10D301KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-10D301KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 300V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: MOV-10D301KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-10D301KTR
Številka dela MOV-10D301KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 300V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1079699 pcs Podatkovni list MOV-10D301KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 300V Napetost Varistorja (Min) 270V
Napetost Varistorja (Max) 330V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena MOV-10D301KTR-ND
MOV-10D301KTRTR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 250V
Največji AC volt 190V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 40J
natančen opis 300V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 330pF @ 1kHz