MOV-20D182K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D182K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D182K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 1800V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D182K.pdf2.MOV-20D182K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D182K
Številka dela MOV-20D182K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 1800V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76088 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D182K.pdf2.MOV-20D182K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1.8kV Napetost Varistorja (Min) 1.62kV
Napetost Varistorja (Max) 1.98kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 1.465kV Največji AC volt 1.1kV
Energija 625J natančen opis 1.8kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 220pF @ 1kHz