MOV-20D220K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D220K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D220K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 22V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D220K.pdf2.MOV-20D220K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D220K
Številka dela MOV-20D220K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 22V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267942 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D220K.pdf2.MOV-20D220K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 22V Napetost Varistorja (Min) 20V
Napetost Varistorja (Max) 24V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena MOV20D220K delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 18V
Največji AC volt 14V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 14J
natančen opis 22V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 2kA
Zmogljivost @ Pogostost 18500pF @ 1kHz