MOV-20D201KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D201KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D201KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 200V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D201KTR.pdf2.MOV-20D201KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D201KTR
Številka dela MOV-20D201KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 200V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255683 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D201KTR.pdf2.MOV-20D201KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 185V
Napetost Varistorja (Max) 225V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 170V Največji AC volt 130V
Energija 95J natančen opis 200V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 2000pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-20D182K
MOV-20D182K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 1800V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 76088 pcs
Prenesi: MOV-20D182K.pdf
RFQ
MOV-20D182KTR
MOV-20D182KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 4779 pcs
Prenesi: MOV-20D182KTR.pdf
RFQ
MOV-20D201K
MOV-20D201K
Opis: VARISTOR 200V 6.5KA DISC 20MM