MOV-20D560K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D560K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D560K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D560K.pdf2.MOV-20D560K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D560K
Številka dela MOV-20D560K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226444 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D560K.pdf2.MOV-20D560K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50V
Napetost Varistorja (Max) 62V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 45V Največji AC volt 35V
Energija 41J natančen opis 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 6500pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-20D561K
MOV-20D561K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 560V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 169571 pcs
Prenesi: MOV-20D561K.pdf
RFQ
MOV-20D560KTR
MOV-20D560KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM