MOV-20D560KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D560KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D560KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D560KTR.pdf2.MOV-20D560KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D560KTR
Številka dela MOV-20D560KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90719 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D560KTR.pdf2.MOV-20D560KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50V
Napetost Varistorja (Max) 62V Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena MOV-20D560KCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 45V
Največji AC volt 35V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 41J natančen opis 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 6500pF @ 1kHz