MOV-20D561KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-20D561KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-20D561KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 560V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: 1.MOV-20D561KTR.pdf2.MOV-20D561KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-20D561KTR
Številka dela MOV-20D561KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 560V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191095 pcs Podatkovni list 1.MOV-20D561KTR.pdf2.MOV-20D561KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena MOV-20D561KTR-ND
MOV-20D561KTRTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 460V
Največji AC volt 350V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 220J
natančen opis 560V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 710pF @ 1kHz