PM105-121K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-121K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-121K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 120UH 890MA 400 MOHM
Podatkovni listi: PM105-121K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-121K
Številka dela PM105-121K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 120UH 890MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4005 pcs Podatkovni list PM105-121K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1014CT
PM105-121KB
PM105121K
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 890mA 400 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm
Trenutna ocena 890mA Tok - nasičenost -