PM105-181K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-181K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-181K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 180UH 720MA 630 MOHM
Podatkovni listi: PM105-181K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-181K
Številka dela PM105-181K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 180UH 720MA 630 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6020 pcs Podatkovni list PM105-181K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1016TR delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 180µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 630 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 630 mOhm
Trenutna ocena 720mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM105-180M
PM105-180M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 18UH 2.15A 90 MOHM SMD
Na zalogi: 6030 pcs
Prenesi: PM105-180M.pdf
RFQ
PM105-180M-RC
PM105-180M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 118743 pcs
Prenesi: PM105-180M-RC.pdf
RFQ
PM105-181K-RC
PM105-181K-RC
Opis: FIXED IND 180UH 720MA 630 MOHM