PM105-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-150M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-150M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.27A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM105-150M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-150M
Številka dela PM105-150M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 2.27A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4197 pcs Podatkovni list PM105-150M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1003CT
PM105-150MB
PM105150M
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.27A 80 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm
Trenutna ocena 2.27A Tok - nasičenost -