PM105-151K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-151K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-151K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM
Podatkovni listi: PM105-151K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-151K-RC
Številka dela PM105-151K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 780MA 470 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61490 pcs Podatkovni list PM105-151K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek 15 @ 796kHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena M8424DKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 470 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 470 mOhm Trenutna ocena 780mA
Tok - nasičenost 1.4A