PM1608S-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1608S-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM1608S-2R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1608S-2R2M
Številka dela PM1608S-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 1.8A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4881 pcs Podatkovni list PM1608S-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija PM1608S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM1608S2R2M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.8A Tok - nasičenost -