PM1608S-331M
pregled izdelka
Številka dela: PM1608S-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: PM1608S-331M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM1608S-331M
Številka dela PM1608S-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5749 pcs Podatkovni list PM1608S-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija PM1608S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PM1608S331M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM1608S-330M
PM1608S-330M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 33UH 600MA 190 MOHM
Na zalogi: 4733 pcs
Prenesi: PM1608S-330M.pdf
RFQ
PM1608S-3R3M-RC
PM1608S-3R3M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD
Na zalogi: 64029 pcs
Prenesi: PM1608S-3R3M-RC.pdf
RFQ
PM1608S-331M-RC
PM1608S-331M-RC
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM