PM1608S-331M-RC
pregled izdelka
Številka dela: PM1608S-331M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: PM1608S-331M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM1608S-331M-RC
Številka dela PM1608S-331M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91580 pcs Podatkovni list PM1608S-331M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PM1608S
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM1608S-222M-RC
PM1608S-222M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM
Na zalogi: 61445 pcs
Prenesi: PM1608S-222M-RC.pdf
RFQ
PM1608S-470M
PM1608S-470M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
Na zalogi: 5318 pcs
Prenesi: PM1608S-470M.pdf
RFQ
PM1608S-331M
PM1608S-331M
Opis: FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM