PM2120-151K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-151K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-151K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2120-151K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-151K-RC
Številka dela PM2120-151K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63295 pcs Podatkovni list PM2120-151K-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M8795
PM2120151KRC
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 5.5A 43 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A