PM2120-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-151K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2120-151K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-151K
Številka dela PM2120-151K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4506 pcs Podatkovni list PM2120-151K.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M6197 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.870" (22.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 5.5A 43 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 5.5A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM2120-120K
PM2120-120K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 12UH 12.7A 8 MOHM SMD
Na zalogi: 4383 pcs
Prenesi: PM2120-120K.pdf
RFQ
PM2120-151K-RC
PM2120-151K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 150UH 5.5A 43 MOHM SMD