PM2120-181K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-181K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-181K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 180UH 5.3A 47 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2120-181K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-181K
Številka dela PM2120-181K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 180UH 5.3A 47 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4593 pcs Podatkovni list PM2120-181K.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M6198 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180µH Unshielded Toroidal Inductor 5.3A 47 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Trenutna ocena 5.3A Tok - nasičenost -