PM2120-1R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM2120-1R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM2120-1R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 25.4A 2 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM2120-1R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM2120-1R2M
Številka dela PM2120-1R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 25.4A 2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4535 pcs Podatkovni list PM2120-1R2M.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Druga imena M6172 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.820" (20.83mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Unshielded Toroidal Inductor 25.4A 2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max
Trenutna ocena 25.4A Tok - nasičenost -